אז למה בעצם יש לנו הבדלים כל כך משמעותיים בין הצילינדרים, ועד כמה זה באמת משנה איזה להתקין בדלת שלנו?

פורץ מנעולים בקריות

שתף את הפוסט


  1. הצילינדרים הזולים הם בדרך כלל מאוד פשוטים וללא טכנולוגיות מיוחדות שקימות היום בשוק. את הצילינדר הזול ניתן לפרוץ בקלות רבה בעזרת פריצה שקטה וקידוח. בנוסף, המפתחות של הצילינדרים הזולים לא מוגנים מפני שיכפול וניתן לשכפל אותם בלי שום בעיה בכל טמבוריה או חנות שיש לה מכונת שיכפול מפתחות. זאת אומרת שאם נתתם את המפתח לבעל מקצוע שעשה לכם שיפוץ, אתם לא בטוחים שהוא לא יעשה שיכפול מפתח וישאיר לעצמו לעתיד.
  2. צילינדרים בינוניים עשוים בטכנולוגויות חדישות יותר ואיכותיות יותר כמו פינים ממתחת מיוחדת שמקשים על קידוח לצורך פריצה, ואפילו בחלקם יהיו די קשים לפריצה שקטה, אבל הם לא מוגנים מפריצה שקטה. חלק מהצילנדרים ברמה הזאת כבר מגיעים עם כרטיס לצורך שכפול מפתחות, וצריך תמיד להגיע עם הכרטיס הזה כדי לשכפל. בלי הכרטיס לא ישכפלו לכם את המפתח, אבל בגלל שהצילינדרים האלה לא הכי מוגנים מפריצה, יש אנשים שכן יידעו איך לפרוץ ואף יוכלו לשכפל את המפתח בלי הכרטיס (לא מדובר בדרכים הוגנות).
  3. הצילינדרים היקרים ביותר הם גם האיכותיים ביותר ולרוב גם ישמרו לכם על הבית יותר. הצילינדרים האלה מגיעים עם טכנולוגיות שמונעות פריצה ומגנות על הבית מגנבים שיודעים לפרוץ צילינדר בדרכים השקטות. בנוסף, הצילינדרים האלה מגיעים עם כרטיס שכפול ואותם אין דרך לשכפל בלי הכרטיס שמגיע עם הצילינדר מפני שהמפתחות מגיעים עם קודים מיוחדים עליהם ולמי שאין את הקוד של המפתח על הכרטיס היחודי שלו אין דרך ואפשרות לשכפל אותו. חלק מהמפתחות יהיה ניתן לשכפל רק מול היצרן ולא יהיה ניתן לשכפל בטמבוריות מעבר לפינה בשכונה. אז אם אתם שואלים אותי איזה צילינדר אני ממליץ להתקין, התשובה שלי לא חד משמעית. מצד אחד אנחנו רוצים להגן על הבית שלנו, אבל מצד שני, אם אנחנו גרים בדירה שכורה אנחנו לא תמיד נרצה להתקין צילינדר יקר וכל פעם להזמין מנעולן להעברת הצילינדר לדירה הבאה, ככה שלפעמים אני אמליץ על הצילינדר הזול ולפעמים על היקר ביותר. ההחלטה הסופית היא רק של הלקוח, ומשם אדאג לספק לכם את השרות הטוב ביותר.

פוסטים נוספים בתחום

מנעולן בקריות

מנעולן בקריות: מנעולן 24/7 בקריות

מנעולן בקריות מספק מגוון רחב של שירותים הכוללים פריצת מנעולים ללא נזק, החלפת מנעולים, התקנת מנעולים חדשים, תיקון דלתות ומנעולים, התקנת מערכות אבטחה מתקדמות ועוד.

מנעולן 24/7

מנעולן בנהריה: מנעולן 24/7 בנהריה

מנעולן 24/7 בנהריה היא לא רק נוחות אלא גם צורך אמיתי לתושבים ולמבקרים כאחד. בעיר החוף הפסטורלית נהריה, הגובלת בים התיכון ממערב ובנופים ירוקים מכל

דילוג לתוכן